background
“Koşulsuz müşteri memnuniyeti, müşterilerimize karşı sorumluluk bilinci, sürekli gelişim, duyarlı yönetim, uzmanlığını teknoloji ile birleştiren profesyonel bir ekip.”

“Hadi geleceğe birlikte hareket edelim…”

Hizmetlerimiz
Balcı nakliyata hoş geldiniz, işimizi severek yapıyoruz.

BİZ KİMİZ?

Balcı Nakliyat, genç ve dinamik yapısı, profesyonel elemanları ve kurumsal taşımalara getirdiği yepyeni boyut ile şehir içi ve şehirler arası nakliyat sektöründe, şüphesiz lider kuruluş olmuştur. Kurulduğu günden bu yana, sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan Balcı Nakliyat; kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için var gücüyle çalışmaktadır.
Balcı Nakliyat, şehir içi ve şehirler arası nakliyat sektöründe yılların tecrübesi ile müşterilerine güvenilir, sigortalı, ambalajlı taşımacılık hizmeti sunmaktadır.
Kapsamlı nakliye hizmetini sunan firmamız, profesyonel nakliyecilerden oluşan bir ekiple tüm eşyalarınızı zamanında ve hasarsız bir şekilde yeni adresinize ulaştırmaktadır.
Balcı Nakliyat, şehir içi nakliyedeki profesyonelliğini tüm Türkiye’ye ulaştırmak için şehirler arası nakliye sektöründe de sizlere hizmet vermektedir. Uzun mesafelerde eşyaların hasar görmesini önleyecek narin paketle hizmetimiz ve uygun araçlarımız ile eşyalarınız tam zamanında istediğiniz şehir nakledilir.

  • Şehirler Arası Taşıma
  • Evden Eve Taşıma
  • Parsiyel Taşıma
  • Komple Taşıma
  • Ofis Taşıma
  • Vip Ve Acil Yük Taşıma
Tüm Hİzmetlerimiz
about

Bizim için ne dediler?

author thumb Cemil Bayverdi
author thumb Mustafa Hoş
author thumb Kemal Bayrak
author thumb Hüseyin Koç
author thumb Sema Akyol

Taşıma işlemini eşyaları paketleme suretiyle gerçekleştirdiler. Kısa surede eşyalarımızı paketlediler. Ellerinden gelen tüm çabayı gösterdiler. Genel olarak eşyaların taşınmasından memnun kaldık.

Belirtildiği gibi asansörler hiç kullanılmadı, arkadaşlar dikkatli ve gayretliydi. Çözüm ürettiler. Bir iki ufak tefek aksaklık dışında gayet düzenli bir çalışma yaptılar. Teşekkür ederiz.

İşini hakkıyla yapan, güler yüzlü, samimi bir ekip. Tayin sebebiyle sık sık taşınan biri olarak söylemeliyim ki başınız ağrımadan taşınmak istiyorsanız doğru taşıma şirketi Balcı Nakliyat. Tüm ekibe teşekkür ederiz. Bir daha ki taşınmamızda görüşmek dileğiyle...

Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. İstanbul'dan Ankara'ya taşındık. Söz verilen tarih ve saatte geldiler. Paketleme, taşıma ve kurulum her şey harika. Çok memnun kaldık. Her şey için teşekkürler...

Taşınma işini layıkıyla, ne anlaştıysak gününde saatinde söz verdikleri gibi güler yüzlü, çalışkan, ne yaptıklarını çok iyi bilen ve hızlıca işlerini yapan sağlam, gözü kapalı güvenilir ekip. Hazırlıklarımızda geç kalmamıza rağmen taşınmamızı sorunsuz tamamladılar.