background
“Koşulsuz müşteri memnuniyeti, müşterilerimize karşı sorumluluk bilinci, sürekli gelişim, duyarlı yönetim, uzmanlığını teknoloji ile birleştiren profesyonel bir ekip.”

“Hadi geleceğe birlikte hareket edelim…”

Hizmetlerimiz
Balcı nakliyata hoş geldiniz, işimizi severek yapıyoruz.

LOJİSTİK & DEPOLAMA


Öncelikli olarak depolamanın yapılacağı bölge belirlenir. Deponun yerinin belirlenmesinden sonraki aşama ise dizaynının oluşturulması ve kurulumunun sağlanmasıdır. Bu aşamadan sonra sistemin oluşturulmasına yönelik çalışmalar başlatılır. Ürün kabul ve stok girişinin geliştirilmesi, sevk emirlerinin alınması ve analiz edilmesi ile müşteri adına irsaliye ve faturanın düzenlenmesi, stoktan düşüşün yapılması ve stok seviyesinin geliştirilen özel raporlar ile müşterinin bilgisine sunulması gibi sistematik çalışmalar yürütülür. Bu çalışmalar içerisinde paketleme, elleçleme, şirinkleme ve yükleme/boşaltmalar için ürünün türüne göre operasyona özel makineler kullanılmakta ve uygulamalar geliştirilebilmektedir. Bütün bu çalışmalar ile müşteri ürünlerinin güvenliğinin sağlanması yanında, müşteriye outsource edebilme imkanı da sağlanmaktadır.

Balcı Nakliyat, sunduğu depolama hizmetlerinde operasyon için gerekli olan forklift, reachtruck, stacker, orderpicker ve elektrikli transpaletlerin yanısıra barkod ve RF (akıllı elle toplama cihazı) sistemleri, bilgisayar kontrollü uygulamalar ve en son teknolojik yenilikleri de kullanmaktadır.

  • Şehirler Arası Taşıma
  • Evden Eve Taşıma
  • Parsiyel Taşıma
  • Komple Taşıma
  • Ofis Taşıma
  • Vip Ve Acil Yük Taşıma
Diğer Hizmetlerimiz
about

Bizim için ne dediler?

author thumb Cemil Bayverdi
author thumb Mustafa Hoş
author thumb Kemal Bayrak
author thumb Hüseyin Koç
author thumb Sema Akyol

Taşıma işlemini eşyaları paketleme suretiyle gerçekleştirdiler. Kısa surede eşyalarımızı paketlediler. Ellerinden gelen tüm çabayı gösterdiler. Genel olarak eşyaların taşınmasından memnun kaldık.

Belirtildiği gibi asansörler hiç kullanılmadı, arkadaşlar dikkatli ve gayretliydi. Çözüm ürettiler. Bir iki ufak tefek aksaklık dışında gayet düzenli bir çalışma yaptılar. Teşekkür ederiz.

İşini hakkıyla yapan, güler yüzlü, samimi bir ekip. Tayin sebebiyle sık sık taşınan biri olarak söylemeliyim ki başınız ağrımadan taşınmak istiyorsanız doğru taşıma şirketi Balcı Nakliyat. Tüm ekibe teşekkür ederiz. Bir daha ki taşınmamızda görüşmek dileğiyle...

Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. İstanbul'dan Ankara'ya taşındık. Söz verilen tarih ve saatte geldiler. Paketleme, taşıma ve kurulum her şey harika. Çok memnun kaldık. Her şey için teşekkürler...

Taşınma işini layıkıyla, ne anlaştıysak gününde saatinde söz verdikleri gibi güler yüzlü, çalışkan, ne yaptıklarını çok iyi bilen ve hızlıca işlerini yapan sağlam, gözü kapalı güvenilir ekip. Hazırlıklarımızda geç kalmamıza rağmen taşınmamızı sorunsuz tamamladılar.